Bugun...
Bizi izleyin:“Şeffaf olacağız”

Tarih: 03-07-2017 12:15:09 + -


Yeni Giresun Valisi Sarıfakıoğulları: “Şeffaf olacağız”


 “Şeffaf olacağız”

GİRESUN Valisi Harun Sarıfakıoğulları, “Gece gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden mesai arkadaşlarımızla hizmet üretmeye çalışacağız. Katılımcılık, istişare çok önemli. İstişareyi hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz. Şeffaflığı hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz, şeffaf olacağız” dedi.

Giresun Valisi olarak görevine başlayan Sarıfakıoğulları, valiliğe gelişte polis mangası, Giresun Belediye Başkanvekili Ahmet Yusufağaoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cevdet Coşkun, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, kaymakamlar ve daire amirleri tarafından karşılandı. Makama geçen Vali Sarıfakıoğulları, bir açıklama yaparak, hep birlikte Giresun’a hizmet edeceklerini söyledi. “Hizmet anlayışımızda bundan önce olduğu gibi kapımız sürekli açık olacak” diyen Vali Sarıfakıoğulları, şöyle devam etti:

“Odasına, makamına kapanan, vatandaşla ilişkileri sığ bir yönetici, idareci görmeyeceksiniz inşallah. Hep sizlerle beraber olacağız. Bütün Giresunlularla beraber olacağız. Gece gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden mesai arkadaşlarımızla hizmet üretmeye çalışacağız. Katılımcılık, istişare çok önemli, istişareyi hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz. Şeffaflığı hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz, şeffaf olacağız. Ekip arkadaşlarımdan da çok şey bekliyorum haklı olarak. Giresun için çok şey bekliyorum. İnşallah hep beraber, devam eden projelerin hem tamamlanması ve hayallerimizdeki yeni projelerimizin de hayata geçmesi noktasında el birliği ile çalışıp Giresun için önemli işler üreteceğiz inşallah. Fakir fukarayla, garip gurabayla, öksüzle, yetimle, yaşlılarımızla hep beraber olacağız. Kabul ederlerse ben onların sofralarında olacağım. Kabul ederlerse onların kapılarını çalıp misafir olacağız. Yine kabul ederlerse kendi evimizde misafir edeceğiz inşallah. İnsan olarak öncelikli vazifelerimizden birinin bu olduğunu düşünüyorum. Sadece fiziki olarak değil aynı zamanda bir gönül birliği oluşturmayı düşünüyorum. Bundan önce hem meslektaşlarımın yaptığı gibi, hem de bundan önce benim çalışmış olduğum yerlerde yapmış olduğum gibi. Bir bütün olacağız, hizmet üreteceğiz. İlimizin kalkınması için çaba göstereceğiz, alın teri dökeceğiz.”
Kaynak: Hakan KABAHASANOĞLU/GİRESUN, (DHA)

Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Karadeniz Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
 • Suriye'de iç savaş
  Suriye'de iç savaş
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI