Bugun...
Bizi izleyin:Kamalak,"Gebelik keyifli bir serüven ve doğum da şölen tadında yaşanması gerekir"

Tarih: 05-02-2019 10:38:51 Güncelleme: 05-02-2019 13:01:51 + -


Erzurum özel Buhara hastanesi kadın doğum uzmanı Doç.Dr.Zeynep Kamalak, Bölgede kadın hastalılıkları potansiyelinin çok yüksek olduğunu “Erzurum ve tüm ilçeler dahil olmak üzere çevre illerden de birçok hasta kabul ettiğini belirtti


Kamalak,

Erzurum özel Buhara hastanesi kadın doğum uzmanı Do.Dr.Zeynep Kamalak,Bölgede  kadın hastalılıkları potansiyelinin çok yüksek olduğunu “Erzurum ve tüm ilçeler dahil olmak üzere çevre illerden de birçok hasta kabul ettiğini belirtti.

Doç Dr. Kamalak Özel Buhara Hastanesinde; normal ve riskli gebelik takipleri , genel kadın sağlığı taramaları , menopoz dönemi bozuklukları , osteoporoz (kemik erimesi) takipleri ,infertilite (çocuk sahibi olamama) araştırmaları ve tedavileri ve daha bir çok polikilinik hizmetleri verildiğini, Bir çok çift için kabus haline gelen vajınısmus  tedavi ve terapileri ile de  bizzat ilgilendiğini vurguladı.

Çoğu kadının  dile getirmeye çekindiği idrar kaçırma ve genital estetik şikayetleri noktasında da birçok özellikli ameliyat (İdrar kaçırma operasyonları, kadın genital sarkma operasyonları , vajınal estetik operasyonlar , kadın genital dudak dolgu ve küçültme operasyonları vb) yaparak hastalarımızın bundan sonra ki yaşamlarını mutlu geçirmelerini sağlıyoruz” sözleri ile çekinmeden Buhara Hastanesine gelebileceklerini belirtti.

 

Söyleşi yaptığımız Doç.Dr.Kamalak, 1979 yılı Erzurum doğumlu. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2003 yılında mezun olup, Ankara Fatih Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ad. 2010 yılında kürsüden uzmanlığnıı aldı. İki sene görev yaptığı Kahramanmaraş Afşin Devlet Hastanesinde Doğum Ünitesi Sorumluluğu ve Ameliyathane Sorumluluğu görevlerini yürüttü. 2012 yılında  memleketi olan Erzurum’da Nenehatun Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesinde 1 sene çalıştı.Şu anda  6 yıldır hizmet verdiği Özel Buhara Hastanesi' nde çalışmakta. Evli ve 3 çocuk annesi olan Kamalak  doçentlik ünvanını da almış bulunmakta .

Doç. Dr. Zeynep Kamalak, annelik ile beraber çalışma hayatının ne kadar zor olduğunu kendisinin de yaşadığını vurgularken kendisinin de kariyer için annelikten vazgeçmediğini anne olmanın başka hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar mükemmel bir duygu olduğunu belirtti.

Kamalak sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Kadınlarda artık anne olma yaşı nerede ise  30´lu yaşlara dayanıyor anneliğin önemi unutulmamalı. İlerleyen yaşlarda anne olmak birçok sorunu beraberinde getirebilir.” Gebeliğin aslında keyifli bir serüven ve doğumun da şölen tadında yaşanması gereken bir eylem olduğunu her hastama vurguluyorum ve hastalarımla birlikte doğum heyecanını kucaklıyorum.Bu benim için büyük bir mutluluk..İşte tüm bu takip ve tedaviler sonucunda hastalarımın mutlu dönüşleri benim mesleğime olan sevgimi ve bağlılığımı artırıyor. Yaşadığım zor günlerin yorgunluğunu alıyor. Doğan her bir bebek hastalarımla aramızda birer gönül köprüsü…

 Doç. Dr. Zeynep Kamalak işine bağlılığını sevgisini bu sözleriyle paylaşırken biz de Zeynep Hocaya ve ona  rastlayan şanslı hastalara mutlu ve sağlıklı yarınlar diliyoruz.

 

 

 
Kaynak: Kaçkartv.com.tr-Özel haber

Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Sağlık Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Ramazan Bayramı 2020
  Ramazan Bayramı 2020
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI