Bugun...
Bizi izleyin:


Recep Güngör


Facebookta Paylaş

Erdoğan Bayraktar’ı hatırladım!
Tarih: 25-09-2017 12:30:00 Güncelleme: 25-09-2017 12:30:00


Erdoğan Bayraktar; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, son zamanlarda yetiştirdiği, kendisini milletine adayan, çalışkan, iş bitirici bürokratı, siyasetçisi  ve parlayan güneşidir. Erdoğan Bayraktar bu büyük milletin, ömrünün sonuna değin sahip çıkması, birikiminden yararlanması gereken büyük  bir şahsiyettir.
 
Kendisine devlet kadrolarında verilen, her basamaktaki tüm vazifesini en iyi şekilde yapan,verilen işi takip edip devlet ve millet adına en iyi şekilde sonuçlandırabilme bağlamında fedakarca, titizlikle çalışan kendi alanında çok önemli bir değerdir Bayraktar!  Görev yaptığı dönemlerde, yaptıklarıyla gelecek nesillere ışık tutan devlet ve siyaset adamıdır O … Emaneten aldığı makam ve yetkileri devlet adına kullanan, bunu yaparken de  sadece millet ve devlet menfaatini düşünen, nitelikli vizyon sahibi, ileri düşünceli, gelecek nesillerin hesabını yapan misyon sahibi büyük bir değerdir Erdoğan bey.
 
  17-25 aralık paralel darbe girişiminden, iftirasından,  mecliste muhalefet milletvekillerinin dahi oylarını alarak temiz siyasetçi olduğunu ispatlayan onurlu bir siyasetçidir O! Toki Başkanlığı ardından  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dönemlerinde (yaklaşık 10-12 yılda) 450 bini aşkın konut yapımına imza atmış ve bu milletin hizmetine, geleceğine sunmuş büyük bir değerdir. Erdoğan BAYRAKTAR’sızToki,  yaklaşık 80 yılda sadece 10 bin konut yapabilmiş, bununda çoğu lojmandan ibaret olmuştur.
 
Erdoğan BAYRAKTAR; vatan evlatları çürük, bakımsız, korumasız, dayanıksız karakollarda terörün hain saldırıları sonucu haince şehit edilirken ve ne yazık ki bu duruma kimse çözüm bulamamışken; kale kollar adında en yüksek inşaat teknolojilerini kullanarak, bilimsel plan ve programlarla yaptırdığı yüzlerce üst düzey güvenli yapılarla(kalekollarla) vatan evlatlarının güvenliğini sağlayan kahramandır.
 
Erdoğan BAYRAKTAR, depremde yıkılan Van şehrini kısa bir dönemde yeniden  inşa eden, ikinci bir Van şehri kuran büyük bir devlet adamıdır.
 
Erdoğan BAYRAKTAR, Türkiye’nin yeniden inşası için düğmeye basan ve bu bağlamda kentsel dönüşümü başlatan,bu yönde yüzlerce uygulamaya imza atıp sonuçlandıran kendi alanında bir bilim insanıdır.
 
Erdoğan BAYRAKTAR,Toki’yi;  sıkışmış,dar görev anlayışı kalıptan çıkarıp ,hizmet alanını genişleten,bu anlamda yüzlerce camiler,köprüler,yeni yerleşim alanları inşa edip milletin hizmetine sunan çok büyük bir değerdir…
 
Erdoğan BAYRAKTAR, deprem kuşağında olan ülkemizin ‘Olası depremleri en az can ve mal kaybı ile nasıl atlatabiliriz’? Sorusuna bilimsel cevap alabilme ve çözüm arayışı içerisinde olan,bu amaçla bilim kuruluşları oluşturan,çözüm üreten ve uygulayan bilim insanıdır.
 
Erdoğan BAYRAKTAR, başta Türkiye olmak üzere Trabzon’un aslında her yönüyle vaz geçilmezidir. Ve asla makam -mevki sevdalısı, düşkünü olmamıştır. Geçmişini unutan ,sonradan görme nankörlerden ve kendisini beğenen tiplerden ise asla değildir! Tam tersine; alçak gönüllü,hoş görülü,nazik,imanı bütün,vatan ve millet sevdalısı,hizmet aşkıyla dolu,tam bir dava adamı,çalışma arkadaşlarıyla uyum sağlayabilen,düşüncelere saygılı önemli bir şahsiyetçi ve devlet adamıdır. Değerli şahsına yapılan tüm haksızlıklara karşın aynı şekilde cevap veren, kindar ve basit birisi değildir.
 
Bunları neden yazdım? Yeni kabineyi gördükten sonra, böyle değerlerin bir kenara atılmasını içime sindiremediğimi ifade etmek istedim. Düşündüm, şehrimizin ayaklı dedikoducuları hala ileri geri , bilgi sahibi olmadan fikir yürütürken; aslında bu milletin bu devletin ve özellikle de Trabzon’un ona ne kadar ihtiyacı olduğunu hatırladım. Elini vicdanına koyan herkes görecektir ki, sayın büyüğümüz Bayraktar, siyasette komploya kurban verildikten sonra ne Toki’nin adı, ne kentsel dönüşümlerin tadı kalmıştır. Ey bölge halkım, hele ki sayın bakan beyden sonra bu şehirde bir çivi dahi çakılmamıştır! Bu minvalde bir hatırlatma yapalım istedik.

 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Ramazan Bayramı 2020
  Ramazan Bayramı 2020
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI