Bugun...
Bizi izleyin:Minik kalpler okul projesi yeniden başladı

Tarih: 20-11-2018 10:30:09 + -


Geçtiğimiz yıl 15 Aralık günü Şevket Yardımcı İlk Öğretim okulundan başlatılan ve 56 okul arasından 110 minik öğrencinin lisanslı olarak bünyemize katılmasını sağlayan “Minik Kalpler Okul-Kulüp” bu yılda yeniden hayata geçirilerek İkizdere’den start verdi.


Minik kalpler okul projesi yeniden başladı

 

Geçtiğimiz yıl 15 Aralık günü Şevket Yardımcı İlk Öğretim okulundan başlatılan ve 56 okul arasından 110 minik öğrencinin lisanslı olarak bünyemize katılmasını sağlayan “Minik Kalpler Okul-Kulüp” bu yılda yeniden hayata geçirilerek İkizdere’den start verdi.

Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına geçtiğimiz yıl start alan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolün ardından ilk olarak İkizdere Merkez İlk ve Orta öğretim okulunda uygulandı.

Projeye desteğiyle bilinen ve geçtiğimiz haftalarda aramızdan ayrılan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz’ın ismi verildi. Bu yıl yeniden hayata geçirilen Proje ilk olarak İkizdere İlk ve Orta Öğretim kurumundan start aldı. Alt yapı yöneticilerimiz Serkan Karavin ve Sadullah Köse’nin katılımlarıyla yüzlerce öğrenciye öncelikle forma dağıtılırken ardından okulda bulunan yetenekli öğrencilerin seçimi için turnuva maçları yapıldı.

Bu yıl yeniden start alan Proje için konuşma yapan Altyapı Yöneticisi Serkan Karavin “Öncelikle Bize bu projede çok büyük destekleri olan.ve emeği fazlasıyla bize yansımız olan ama aramızdan ayrılan Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi Yılmaz tekrar rahmetle anıyoruz. .Amacımız sporu geniş kitlelere yaymak, çocukları futbolla tanıştırmak, Çaykur Rizespor sevgisini aşılamak ve kulübümüze yetenek havuzu oluşturmaktır. Geçtiğimiz yıl başlanılan bu proje oldukça başarılı ilerliyor. Geçen yıl tüm Rize genelinde 100’un üstünde öğrencimizi lisanslı olarak kulübümüze kazandırdık. Nu yıl bu yıl bu sayıyı daha da artırmak istiyoruz. Sadece hedefimiz bu değil tabii ki. Her öğrencimiz de her minik de bir formamız olması lazım. Onlara formamızı dağıtıyoruz. Onları şimdiden ufaktan bu renklere alıştırmak gerek. İnşallah başarılı bir şekilde projemiz sürecek ve faydasını önümüzdeki yıllarda göreceğiz”diye konuştu.

 

 
Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Eğitim Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Ramazan Bayramı 2020
  Ramazan Bayramı 2020
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI