Bugun...
Bizi izleyin:Karamollaoğlu'ndan 'yeni genel merkez binası' açıklaması

Tarih: 18-04-2019 13:21:36 + -


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Topyekün bir dayanışma ile en kısa sürede yeni genel merkezimizi partimize ve ülkemize kazandıracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.


Karamollaoğlu'ndan 'yeni genel merkez binası' açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinin tahliyesi ve sonrasında Yüksek İstişare Kurulu'nun (YİK) kararıyla başlatılan kampanya ile ilgili bilgi verdi. 

Karamollaoğlu, genel merkezlerinin ne hukuki ne de vicdani hiçbir karşılığı bulunmayan bir yaklaşımla tahliye edildiğini belirtti. 

Karamollaoğlu, “Elbette buna ilişkin itirazlarımız adli merciler nezdinde devam ediyor. Ayrıca bir şeyin kanuna uygun olması, hukuka ve vicdana uygun olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle süreç sadece Saadet Partisi’ne gönül vermiş teşkilat mensuplarımızı değil, vicdan sahibi herkesi derinden üzmüş ve yaralamıştır. Ancak şu gerçek unutulmamalıdır; Milli Görüş teşkilatları, önlerine çıkarılan her engelden daha da güçlenerek çıkmıştır. İnşallah Saadet Partisi, Milli Görüş’ün en büyük zaferlerinin, en büyük başarılarının yaşandığı dönem olacaktır. Önümüze konan engeller bizi yıldırmak bir yana, daha da güçlendirecektir. Bu tavrı sergileyen insanlar kendilerini Milli Görüşçü olarak lanse ediyorlar. Fakat rahmetli Erbakan Hocamız ‘kim ki Saadet Partisi dışında ben de Milli Görüşçüyüm derse o palyaçoya benzer’ demiştir.” dedi. 

İNSANLAR MEKÂNLARA ŞEREF KATAR

Karamollaoğlu, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu tarafından yeni genel merkez binası için başlatılan kampanyaya değinerek, şöyle devam etti:

“Bu süreçte, her zaman olduğu gibi en büyük güvencemiz, Saadet Parti’mize gönül veren teşkilat mensuplarımız ve bu haksızlığa karşı büyük bir duyarlılık gösteren aziz milletimizdir. Teşkilatlarımızdan ve halkımızdan aldığımız cesaretle dün bir kampanya başlattık. İnşallah, bu kampanyamız kısa sürede netice verir. Her biri ayrı birer fedakârlık ve kararlılık abidesi olan mensuplarımızın ve partimize gönül verenlerin, yeni genel merkez binası için başlatılan kampanyaya ciddi derece destek vereceğine inanıyorum. İnşallah, Türkiye çapında bizim siyasi duruşumuzu benimseyen milyonlarca insan var. Biz herkesten beklediğimiz desteğin istediğimiz seviyeye ulaşacağını biliyoruz. En kısa sürede yeni genel merkezimizi partimize ve ülkemize kazandıracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ve inanıyoruz ki, mekânlar insanlara şeref katmaz, insanlar mekânlara şeref katar.”
Kaynak: milligazete.com.tr

Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Siyaset Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
 • Suriye'de iç savaş
  Suriye'de iç savaş
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI