Bugun...
Bizi izleyin:Karal; Rize Ak Parti de yorulanlar varsa partimiz bunu kendi icimizde ayıklar”

Tarih: 03-06-2017 12:49:47 Güncelleme: 03-06-2017 13:24:47 + -


Rize TSOB Başkanlıgı tarafından verilen ve Kaçkar karadeniz TV ‘de canlı yayınlanan iftar programında uluslararası İlişkiler Uzmanı Turgay Terzibaş’ın konukları RTSO Başkanı Karamehmetoğlu ,Meclis Baskanı Ofluoğlu AK Parti Rize milletvekillerı Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman aşkın Bak’tı..


Karal; Rize Ak Parti de yorulanlar varsa partimiz bunu kendi icimizde ayıklar”

Rize TSOB Başkanlıgı tarafından verilen ve Kaçkar karadeniz TV ‘de canlı yayınlanan iftar programında uluslararası İlişkiler Uzmanı Turgay Terzibaş’ın  konukları RTSO Başkanı Karamehmetoğlu ,Meclis Baskanı Ofluoğlu AK Parti Rize  milletvekillerı Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman aşkın Bak’tı..

 

RTSO  Başkanı Ofluoğlu sivil toplum örgutlerinin öneminin altını çizerken bugün Rize’de bir çok projenın hayata geçtiğini ve bu projelerın bıtmesi durumunda Rize için yenı bir dönemin başlayacagını belirten Karamehmetoğlu Cumhurbaskanının Rize sevdalısı olmasının Rize ilinde gerçekleşen ve gerçekleşmesi düşünülen projelerdeki önemini bir kez daha belirtti . Ofluoğlu ise; RTSO Başkanlıgı olarak bır çok ARGE calısması içinde olduklarını belirtirken,havaalanı ve ovıt tünelindeki gelişmelerin önemını vurguladı.

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal özellikle Rize’de bulunan sivil toplum kuruluşlarının bır kısmının  çay kanunu hakkında bilgilerinin olmadıgı yönündeki idialara ise”bugün Ramazan kımseyi incitmek istemeyiz şu an kanun hakkında zaten bır netlik yok, tartısılıyor ve tartısılacak ama Rize’dekı tüm ilgililerin bakanlığımız tarafından görüşlerı alınmıştır ve alınmaya da devam etmektedir . Bugün dahi istişareye açıktır  bu kanunun Ankara’da masa basında oturup hazırlanan bir taslak olarak yorumlanması bize ve hükümetimize haksızlık olur,  biz ki! Rize’nin Rizeli’nin hakkını savunmakla görevli olan Milletvekillerinin Rizeli’nin aleyhine bır kanunu meclise sunmamız mümkün müdür bunu mantık kabul edebılir mi evet belkı bu kanun sorunlarımıza tam şifa olmaz ama özel sektör ile  üretici arasında bır denge saglayacagına ınanıyorum”dedi.

 Uluslar arası İlişkiler Uzmanı Turgay Terzibaş’ın “Cumhurbaşkanı metal yorgunluğuna özellikle dikkat çekiyor siz bunu hem Türkiye’de hem Rize’de görüyor musunuz “şeklındekı soruya ise Hasan Karal; “Rize’de kesınlikle bir yorgunluktan bahsetmek mümkün değil dimdik ayaktayız tabi yorulanlarda olabilir, yorulanlar varsa partimiz bunu kendı icinde ayıklar”diyerek dolaylı da olsa bır mesaj verdı bu açıklama ile  “yorulanlar var mı varsa kimler diye Rize kamuoyunda gündem olusturdu.

Milletvekili Ayar ıse”biz yorgunluğa müsaade etmedik süreklı çalışarak teşkılatımızı dimdik ayakta tuttuk”dedi.

Mılletvekılı Osman Aşkın Bak ise”Rize her zaman birliğini beraberliğini korumustur, son refarandumda bunu kanıtlamıstır”diyerek Rize’nin birlik ve beraberlığine bir kez daha vurgu yaptı..
Kaynak: Kaçkar Karadeniz TV Özel Haber

Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Rize Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
 • Suriye'de iç savaş
  Suriye'de iç savaş
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI