Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi evi (RİBEGEM)’in her ay düzenlemiş olduğu; Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in katılımıyla “Gençlik Buluşması” Bu kez Sosyal Bilimler Lisesinde gerçekleştirildi.
Tarih: 16-05-2024 18:39:28
Sosyal Bilimler Lisesinde gerçekleştirilen söyleşi ye Okul Müdürü Meryem Turgut ve öğretmenler de katıldı. Başkan Metin, hayatından ve eğitiminden bahsederek gençlere tecrübelerini aktardı. Gençler de, Başkan Metin’e sorularla merak ettiklerini yöneltti..
Genç öğrencilerin severek dinlediği söyleşi, Başkan Metin’in selfi çekimi ve gençlerin çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sonlandırıldı.
Bu haber 143 defa okunmuştur. Editör: Dilek ONAY CAN