Bugun...
Bizi izleyin:2 Mart Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirmelidir

Tarih: 02-03-2020 15:13:38 Güncelleme: 02-03-2020 15:23:38 + -


CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz, Rize’ nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Saltuk Deniz yayımladığı mesajda, "Rize’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünü büyük bir sevinç ve heyecanla karşılamaktayım. Vatanına ve bayrağına bağlılığı, Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgisi ile tanınan Rize, Ülkemizin medeniyet meşalesidir. Rize işgal altında olan ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, sahip olduğu manevi gücü ve bağımsızlık inancıyla büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek, düşmanı kovmuş ve özgürlüğüne kavuşmuştur” dedi.


2 Mart Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirmelidir

 

CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz, Rize’ nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.  Saltuk Deniz yayımladığı mesajda, "Rize’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünü büyük bir sevinç ve heyecanla karşılamaktayım. Vatanına ve bayrağına bağlılığı, Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgisi ile tanınan Rize, Ülkemizin medeniyet meşalesidir. Rize işgal altında olan ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, sahip olduğu manevi gücü ve bağımsızlık inancıyla büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek, düşmanı kovmuş ve özgürlüğüne kavuşmuştur” dedi. 

Deniz, “Milli birlik ve beraberliğin öneminin daha çok kavrandığı şu günlerde, böyle anlamlı bir günün coşku ile Rize’de ve tüm yurtta kutlanması, ulusal hafızamızı tazeleyecek ve milletimizin ihtiyacı olan birlik ve beraberliğini güçlendirecektir. Bu güzel topraklarda bağımsız yaşamamızı sağlayan başta Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, halk kahramanlarımızı saygı, minnet ve şükranla anıyor, emanetleri olan bu kutsal toprakların her zaman koruyucusu ve savunucusu olacağımızı da bizzat belirtmek istiyorum” dedi.

CHP Rize İl Başkanı Deniz, “Biliyorum ki 2 Mart tarihi sadece Rize’de değil, Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de, Bursa’da Ülkemizin ve dünyanın saymakla bitiremeyeceğimiz birçok noktasında Rizelilerin coşkulu kutlamaları ile geçmektedir. Kurtuluş Gününü, birlik ve beraberlik duyguları ile kutluyor, çalışmaktan onur, paylaşmaktan gurur duyanların memleketi Rize’nin CHP İl başkanı olarak Rize’ nin Kurtuluşunun tüm ulusumuza kutlu olmasını diliyorum." 

Resim önizlemesi
Editör: Dilek ONAY CANEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Rize Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • 113 YILIN SIRRI
  113 YILIN SIRRI
 • Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
  Isınmaya yılda 110 lira ödüyor
 • Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
  Rize’de kurbanlıkları taşıyan tır devrildi
 • Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
  Rize'de Sıradışı Ustalık Örneği
 • Çaykaralı Havva Usta
  Çaykaralı Havva Usta
 • Suriye'de iç savaş
  Suriye'de iç savaş
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • GÜNDEM PROGRAMI
  resim yok
 • Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
  Artvin’de iki yavru ayı tünele girdi.
 • Asya'da Ali Adnan fırtınası
  Asya'da Ali Adnan fırtınası
 • 42. Arhavi Festivali - Off Road
  42. Arhavi Festivali - Off Road
 • Dev piton karıncalara yem oluyor .
  Dev piton karıncalara yem oluyor .
 • Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
  Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse!
VİDEO GALERİ
YUKARI